Marka Woozec – Profesjonaliści…

 

Od lat zajmujemy się modernizacją logistyki wewnętrznej opartej o wdrożenie wózków transportowych. Przeprowadzamy skuteczną optymalizację funkcjonowania dowolnej przestrzeni produkcyjnej, magazynowej i dystrybucyjnej. Pozwalamy wygenerować dodatkowe oszczędności na kosztach podstawowych. Ponadto zapewniamy szybszy transport komponentów i gotowych produktów na terenie firmy. Poszukujesz specjalistów, którzy zwiększą obroty Twojego przedsiębiorstwa? Doskonale!

Opowiemy Ci naszą historię

… z 20-letnim stażem

Marka Woozec zapewnia rozwiązania dostosowane bezpośrednio do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Wszystko zależy od jego potrzeb i charakteru danej działalności. Każda firma jest inna i wymaga odmiennej organizacji procesów logistycznych. Im bardziej zaopatrywanie linii produkcyjnej jest powtarzalne i zaplanowane, tym efektywniejsza okaże się implementacja naszych systemów. Dzielimy każdą produkcję na poszczególne obszary, które optymalizujemy osobno.

Wydajność transportu wewnętrznego jest uzależniona od taktu produkcji i odległości pomiędzy poszczególnymi sektorami. Skracamy więc wszelkie zbędne procedury oraz przyspieszamy logistykę wewnętrzną, dzięki wdrożeniu np. pociągów logistycznych. W połączeniu z systemem milk-run pozwalają zwiększyć wydajność pracy i zredukować czas niezbędny na przeładunek. W ten sposób linie produkcyjne otrzymują stały dostęp do komponentów.

Dobry biznes
lubi specjalistów

Produkcja, dystrybucja i magazynowanie wymaga nowoczesnych technologii
i skutecznej metodyki pracy. Wózki transportowe w połączeniu z intra-logistyką marki Woozec stanowią realną alternatywę dla standardowych rozwiązań obecnych w szerokim spektrum firm w Polsce. Wiemy jak w łatwy i prosty sposób zorganizować, a następnie zapętlić proces transportu i przepływu materiałów wewnątrz przedsiębiorstwa. Dzięki nam możesz więcej, szybciej
i lepiej. Sprawdź sam!

Dla dużych zakładów Woozec oferuje:

 • Wdrożenie doskonale zorganizowanych systemów intra-logistycznych
 • Optymalizacja łańcuchów w oparciu o wózki transportowe
 • Wzrost bezpieczeństwa w obrębie całej firmy
 • Aplikacje na urządzenia osobiste pozwalające monitorować procesy produkcyjne
 • Regularny serwis i przeglądy stanu technicznego wózków
 • Narzędzia umożliwiające dokładne przewidywanie opóźnień i planowanie milk-chainów 

Dla małych zakładów Woozec oferuje:

 • Zwiększenie obrotów przy wygenerowaniu oszczędności
  na kosztach podstawowych
 • Dwukrotny wzrost efektywności logistyki wewnętrznej
 • Wysoka żywotność sprzętu i długi serwis gwarancyjny
 • System alertów zwiększających nadzór nad poszczególnymi pracownikami
 • Większy wskaźnik produkcji przy niższych kosztach
 • Stałe wsparcie w zakresie optymalizacji intralogistycznych
Tak o nas mówią Klienci. Dołączysz do nich?

 

Błyskawiczna modernizacja i szybki montaż! Od kiedy zakupiliśmy wózki transportowe i wprowadziliśmy logistykę od Woozec, wydajność naszej fabryki i magazynów gwałtownie wzrosła. Nie spodziewaliśmy się takich efektów. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

Świetna inwestycja i rezultaty widoczne praktycznie od razu. Przede wszystkim wzrosło bezpieczeństwo na terenie magazynów i linii produkcyjnych. Możemy dokładnie monitorować każdy wózek i pojazd, a przez to nasi pracownicy o wiele więcej uwagi przywiązują do zachowywania odpowiedniej prędkości. Każdy z nas czuje się teraz o wiele bardziej komfortowo.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

3 + 6 =

Adres firmy

Enwar Sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
Polska

Numer telefonu

+48 570 371 162

Adres e-mail

contact@woozec.com