Monitorowanie wózków

Usługi marki Woozec to m.in. zestaw narzędzi, który pozwoli na specjalistyczny nadzór nad logistyką wewnętrzną firmy. System zapisuje trasy przejazdu za pomocą wykresów graficznych, a także zlicza dystans przejazdu każdego wagonika z osobna. Ponadto umożliwia pomiary obciążenia pomiędzy przejazdami w stosunku do wszystkich wagoników. 

Monitoring obejmuje także nadzór nad godzinami pracy, postoju oraz rozładunku. Pozwala to wcześniej określać opóźnienia w produkcji. Oprócz tego mierzona jest również prędkość przejazdu. Administrator może otrzymywać indywidualne powiadomienia o wykroczeniach i kontrolować działania poszczególnych pracowników. Gwarantuje to przestrzeganie wyznaczonych procedur BHP.

  • Optymalizacja procedur intra-logistycznych
  • Wzrost poziomu bezpieczeństwa
  • Skuteczniejsze zarządzanie czasem i zasobami
  • Błyskawiczne powiadomienia o opóźnieniach
Przetestuj nasze możliwości

Serwis wózków

Oferujemy nie tylko implementację rozwiązań, które podniosą efektywność Twojego przedsiębiorstwa, ale i zadbamy o jego stan techniczny. Zapewniamy pełen serwis oraz regularną możliwość przeglądu naszego sprzętu. Zajmujemy się dokonywaniem napraw w razie wystąpienia usterek, a także możemy wymienić produkt na całkowicie nowy.

Przemysł i produkcja wymagają rozwiązań dostosowanych do wybranego sektora produkcji w sposób indywidualny. Bierzemy pod uwagę, że każda firma posiada inne środowisko pracy, dlatego dopasujemy zakres serwisu i opcjonalnych napraw ściśle do Twoich potrzeb.

Nasze rozwiązania pozwalają na dodatkowe oszczędności przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności zakładu. Wdrożenie naszych produktów to inwestycja na lata. Gwarantujemy, że nasze wózki transportowe będą służyć Twoim pracownikom wiernie przez długi czas. Wagoniki i systemy intra-logistyczne Woozec posiadają wysoką odporność na szerokie spektrum uszkodzeń mechanicznych, a także ogromną żywotność. Postaw na usługi marki Woozec!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

1 + 8 =

Adres firmy

Enwar Sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
Polska

Numer telefonu

+48 570 371 162

Adres e-mail

contact@woozec.com